EDUSTUS JOKIPOJAT (suljettu 8.11.2017)

TOIMISTO
Länsikatu 15
(Tiedepuisto, rakennus 1 C / huone 118)
80110 Joensuu
Toimisto avoinna: ma-pe klo 9-14

Puhelin: 0400 578 821

TOIMISTOPÄÄLLIKKÖ   
Kai Nuutinen
kai.nuutinen@jokipojat.fi
0400 578 821

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ / YRITYSMYYNTI JA MARKKINOINTI 
Tuomo Hiltunen
tuomo.hiltunen@jokipojat.fi
040 176 1617

URHEILUTOIMI / PELAAJAKOORDINOINTI
Jouni Varis
jouni.varis@jokipojat.fi
050 5245 123

URHEILUTOIMI / PELAAJAKOORDINOINTI
Mika Martikainen
m.martikainen@jokipojat.fi
050 430 4679

MYYNTI 
Tuomo Hiltunen
tuomo.hiltunen@jokipojat.fi
040 176 1617

Kai Nuutinen
kai.nuutinen@jokipojat.fi
0400 578 821

Mika Martikainen
m.martikainen@jokipojat.fi
050 430 4679

MEDIAVASTAAVA
Lauri Hyvönen
lahyvonen@gmail.com
040 564 1405
Antti Saarivainio
antti_saarivainio@hotmail.com
040 5794610

TAPAHTUMAVASTAAVA, AITIOT, KABINETTI JA FANITUOTEMYYNTI

HALLITUS
Puheenjohtaja Jarkko Immonen  jarkko.immonen@jokipojat.fi
Lauri Hyvönen - 040 564 1405, lahyvonen@gmail.com
Tero Kurki

Juniori Jokipojat

TOIMINNANJOHTAJA
Jarmo Mustonen
050 550 8093

SEURAVALMENTAJA
Simo Karjalainen
044 0112623

TAITOVALMENTAJA
Janne Hattunen
050 347 6636

JUNIORIPÄÄLLIKKÖ
Samuli Hoskonen
050 3244360

JÄÄHALLI
Mehtimäen Jäähalli
Kuntopolku 6
80110 Joensuu
050 550 8146

Sähköpostit muotoa: etunimi.sukunimi(a)jokipojat.fi

www.juniorijokipojat.fi