EDUSTUS JOKIPOJAT

TOIMISTO
Länsikatu 15
(Tiedepuisto, rakennus 1 C / huone 118)
80110 Joensuu
Toimisto avoinna: ma-pe klo 9-15

Puhelin: 0400 578 821

TOIMISTOPÄÄLLIKKÖ    ( Lomalla 16.06-23.07.2017 )
Kai Nuutinen
kai.nuutinen@jokipojat.fi
0400 578 821

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ / YRITYSMYYNTI JA MARKKINOINTI 
Tuomo Hiltunen
tuomo.hiltunen@jokipojat.fi
040 176 1617

URHEILUTOIMI / PELAAJAKOORDINOINTI
Jouni Varis
jouni.varis@jokipojat.fi
050 5245 123

URHEILUTOIMI / PELAAJAKOORDINOINTI
Mika Martikainen
m.martikainen@jokipojat.fi
050 430 4679

MYYNTI 
Tuomo Hiltunen
tuomo.hiltunen@jokipojat.fi
040 176 1617

Kai Nuutinen
kai.nuutinen@jokipojat.fi
0400 578 821

Mika Martikainen
m.martikainen@jokipojat.fi
050 430 4679

MEDIAVASTAAVA
Lauri Hyvönen
lahyvonen@gmail.com
040 564 1405
Antti Saarivainio
antti_saarivainio@hotmail.com
040 5794610

FANITUOTEMYYNTI
Kai Nuutinen
kai.nuutinen@@jokipojat.fi
0400 578 821

HALLITUS
Puheenjohtaja Jarkko Immonen  jarkko.immonen@jokipojat.fi
Lauri Hyvönen - 040 564 1405, lahyvonen@gmail.com
Tero Kurki

Juniori Jokipojat

TOIMINNANJOHTAJA
Jarmo Mustonen
050 550 8093

Simo Karjalainen
044 0112623

TAITOVALMENTAJA
Janne Hattunen
050 347 6636

JUNIORIPÄÄLLIKKÖ
Samuli Hoskonen
050 3244360

JÄÄHALLI
Mehtimäen Jäähalli
Kuntopolku 6
80110 Joensuu
050 550 8146

Sähköpostit muotoa: etunimi.sukunimi(a)jokipojat.fi

www.juniorijokipojat.fi